Rabat 10% na ebooki i audiobooki do nauki języków obcych

W ostatnich dniach mój sklepik internetowy dexi.pl został wyróżniony zaszczytnym tytułem Sklepu tygodnia. Z wyróżnieniem tym wiąże się też bonus – tygodniowy rabat 10% na produkty z dwóch wybranych podkategorii lub na dziesięć wybranych produktów. Wybrałem to pierwsze, i jako podkategorie do objęcia promocją wskazałem ebooki i audiobooki do nauki języków obcych.

Zatem jeżeli uczysz się języka obcego lub dopiero masz zamiar, wejdź na stronę dexi.pl i skorzystaj z kodu promocyjnego *WSc1zDi* (ważny tylko do końca października).

This entry was posted on niedziela, Październik 26th, 2008 at 22:53 and is filed under Inne, Programy partnerskie. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Jeden komentarz do “Rabat 10% na ebooki i audiobooki do nauki języków obcych”

  1. E-gazety Says:

    Hej stary, też mam sklepik w tym systemie. Na razie pracuję nad pierwszymi 50cioma złotymi, które pozwolą mi rozkręcić ten interes. Mam nadzieję, że ktoś zechce kupić moje e-booki i e-gazety.

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, zapoznaj się z zasadami korzystania z serwisu i polityką prywatności! Komentarze niezgodne z zasadami korzystania z serwisu będę usuwane.

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: