Wiosenna sielanka w branży SEO

W porównaniu z drugą połówką zeszłego roku, kiedy to filtry (i nie tylko) sypały się masowo, a PiO rozgrzewało się do czerwoności od wątków typu „Filtr 28/29″ długich na pięćdziesiąt stron, pierwszy kwartał tego roku upłynął stosunkowo spokojnie. Owszem, czasami trafił się komuś filtr, czasami ban, komuś innemu skończyło się FSB i myślał że to filtr, a ktoś inny z kolei miał „filtra”, który po bliższym przyjrzeniu się okazywał się być pozycją adekwatną do niewielkiej ilości posiadanych linków – ogólnie normalka.

Całemu towarzystwu z PiO to już najwyraźniej się zaczęło nudzić i czekają na jakąś odmianę – wystarczy spojrzeć na wątek „Kiedy update PR?„, który w tym momencie ma już 6 stron. Jeżeli ktoś szuka jasnowidza albo chce poznać techniki wróżenia, to zapraszam – można tam to znaleźć. Jak na razie jednak nikt nie podał konkretnej daty, kiedy kolejny update PR miałby być. Niektórzy jednak mówią że ruch w SERPach już się zaczął, a to wskazuje na update – jest zatem szansa że w najbliższych dniach będziemy się cieszyć (albo nie) nowym zielonym paskiem. Zresztą patrząc wstecz gdzie update PageRank były mniej więcej co kwartał, gdzieś teraz powinien być kolejny. Jak na razie pozostaje nam jednak czekać (albo znaleźć kogoś dobrze poinformowanego w G :) ).

This entry was posted on niedziela, Marzec 29th, 2009 at 16:05 and is filed under Pozycjonowanie. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, zapoznaj się z zasadami korzystania z serwisu i polityką prywatności! Komentarze niezgodne z zasadami korzystania z serwisu będę usuwane.

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: