WordPress 2.7.1

Pojawiła się nowa wersja WordPress’a, oznaczona numerkiem 2.7.1. W tej wersji autorzy skoncentrowali się głównie na poprawie znalezionych dotąd błędów, i trzeba przyznać że odwalili kawał solidnej roboty – zamknęli w sumie 68 różnych zgłoszeń.

Ponieważ poprawek było dużo, więc w porównaniu do poprzedniej wersji zmieniło się też wiele plików. Jak jednak sprawdziłem, dało się zrobić upgrade po prostu wgrywając nowe pliki na serwer, bez konieczności przechodzenia przez całą oficjalną procedurę aktualizacji. Zmian w bazie danych też nie było. Blogi które w ten sposób uaktualniłem wydają się działać poprawnie – zobaczymy co będzie dalej :)

This entry was posted on środa, Luty 11th, 2009 at 1:31 and is filed under Skrypty. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

2 komentarzy do “WordPress 2.7.1”

  1. Masa Says:

    W sumie to najmniej obaw mam przy aktualizacji do tych wszystkich wersji x.x.1 bo to z reguły są poprawki i łaty, a najbardzije nie lubię tylko dużych np. tej która teraz będzie z 2.9 na 3 znowu wszystko będzie poprzestawiana w panelu admina, ja jak się przyzwyczaję to jakoś nie lubię zmian tego typu.

    Pozdro
    Michał Masa

  2. SirZooro Says:

    Z tym x.x.1 to masz rację – ostatnio wyszła wersja 2.9.1, która zawiera właśnie kilka poprawek do błędów które wyszły po wypuszczeniu 2.9. Co zaś się tyczy WP 3.0 – jak na razie nie ma planów przebudowywania panelu admina, jest dużo innych rzeczy do zrobienia :). Zresztą na ten temat napiszę wkrótce osobny wpis.

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, zapoznaj się z zasadami korzystania z serwisu i polityką prywatności! Komentarze niezgodne z zasadami korzystania z serwisu będę usuwane.

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: