Reklama na Księżycu?

Człowiek potrafi jako nośnik reklamy wykorzystać praktycznie wszystko. Reklamy umieszczane na ścianach budynków to codzienność; oczywiście marketerzy pomyśleli o tych co nie lubią patrzeć do góry i zaczęli umieszczać reklamy na chodnikach. Do tego dochodzi cała masa gadżetów reklamowych typu długopisy czy notesy. Nie można też zapomnieć o reklamach emitowanych w radiu i telewizji, a także tych publikowanych na stronach internetowych.

Jednym z miejsc które nie było jeszcze wykorzystywane była przestrzeń kosmiczna. Jak się jednak okazuje, możliwe jest umieszczenie reklamy na księżycu. Reklama oczywiście nie będzie widoczna w dzień – jak na razie nikt nie wymyślił jeszcze sposobu jak umieścić reklamę na Słońcu. W nocy przy bezchmurnym niebie będzie jednak pięknie widoczna, zwłaszcza gdy Księżyc będzie w pełni. Z tego powodu Księżyc będzie się doskonale nadawał prezentacji reklam ludziom młodym, którzy jak wiadomo często nie lubią spać w nocy. Można się zatem spodziewać że w najbliższym czasie na Księżycu pojawią się reklamy kierowane do nich, np. reklamy piwa.

Oto szczegóły jak można umieścić reklamę na Księżycu:

This entry was posted on czwartek, Wrzesień 18th, 2008 at 23:14 and is filed under Marketing, Reklama. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

10 komentarzy do “Reklama na Księżycu?”

 1. pracus Says:

  ja ją gdzieą widziałem! ;)

 2. SirZooro Says:

  hehe, ja chyba też ;)

 3. AgapeStudio Says:

  Tylko ile taka reklama miała by kosztować? Zapewne koszty byłyby astronomiczne ;)

 4. SirZooro Says:

  Gościu podał cenę – czterysta milionów. Taniocha ;)

 5. Konri Says:

  Zaparzę kakao hahaha, świetne teksty, swoją drogą ładnie by wzrosła oglądalność strony po takiej reklamie.. „to miejsce czeka na Twoją reklamę”

 6. arial Says:

  Cena za reklamę dość wygórowana, sama reklama bardzo oryginalna i trafiłaby do wielu odbiorców, ale czy wykonawca zapewni nam bezchmurne niebo? ;)

 7. Adaś Says:

  W drugim filmiku jest „parapsychiatrolog”, który coś mówi o człowieku, który najszybciej stoi :) To chyba Chuck N.

  Ogólnie to księżyc się staje coraz modniejszy w aspekcie biznesowym, niedawno w tv puszczali program o kolesiu, który sprzedaje działki na księżycu i o dziwo podobno je ludzie kupują :)

 8. zakupy.korzystnie Says:

  a był taki dowcip o tym jak ruscy przemalowali księżyc na czerwono, po nich amerykanie dodali „coca-cola” :)

 9. interv Says:

  NIeno dobre, “to miejsce czeka na Twoją reklamę”
  to było najlepsze :)

 10. Copywriter Says:

  Ludzie mają ogromną wyobraźnię. Przynajmniej jest się z czego pośmiać ;)

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, zapoznaj się z zasadami korzystania z serwisu i polityką prywatności! Komentarze niezgodne z zasadami korzystania z serwisu będę usuwane.

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: